משווים בין חברות הביטוח? כך תעשו את זה נכון

ביטוח; אנחנו צריכים לטפל בזה ולא רוצים להתעסק עם זה, רוצים לקבל את המחיר הטוב ביותר וחוששים שמרמים אותנו, מעוניינים בהצעה הכי אטרקטיבית לביטוח, אבל גם חשוב לנו שהוא יהיה מקיף ויכסה אותנו בעת צרה, שנקבל שירות טוב ושלא יהיו אותיות קטנות ונסתרות.

בין אם אתם משווים מחירים לביטוח רכב, או ביטוח משכנתא, אחרי שתמצאו פוליסה שמתאימה לצרכים שלכם, תצטרכו כמובן לנהל משא ומתן מול הנציגים הטלפוניים ולנסות לקבל את המחיר הטוב ביותר.

זה לא פשוט, זה גוזל זמן רב, גם לתחקיר, גם להתנהלות המתישה לעיתים מול החברות שלא מעוניינות לשלוח לכם את הפוליסה לפני שתחתמו… וגם כשכבר קוראים את הפוליסה, לא כולנו אוחזים בידע המתאים להבנת השפה המשפטית והסייגים.

 

לקבלת הצעה מותאמת אישית לחצו כאן

השוואת מחירים ביטוח אם החלטתם להכנס לבד להרפתקה הזאת, ולרכוש את הביטוח לבד ללא סוכן שמלווה אתכם (שהמומחיות שלו היא להכיר את האותיות הקטנות, להבין את השפה ולמצוא עבורכם את הפוליסה המתאימה והטובה ביותר עבורכם) – חשוב מאוד שתדעו כיצד להשוות בין חברות הביטוח באופן הנכון ביותר.

שאלנו את הסוכנים שלנו מה הדרך הנכונה ביותר לעשות את זה ורכזנו עבורכם את הטיפים שלהם;

 

בדקו את מדד השירות של חברות הביטוח – משרד האוצר פיתח מדד שמעניק ציון לכל חברות הביטוח והשירות הזה זמין לכל אחד מאתנו. האוצר מחשב את המדד לפי שלושה רכיבים שונים – תשלום תביעות, טיפול בפניות ותלונות הציבור.

 

קנו ביטוח שמתאים לצרכים שלכם ולא רק את הביטוח עם המחיר הזול ביותר –

בדקו שהביטוח שאתם רוכשים מכסה באמת את הצרכים הצפויים שלכם ומתאים לכם ולמבנה המשפחתי שלכם. אל תתפתו לכל הצעה קורצת ובדקו בדיוק מה מציעים לכם ומה היא כוללת.

אל תסתפקו בלהשוות מחירים. השוו גם כיסויים.

 

השתתפות עצמית –

זאת שאלה שרבים שוכחים לשאול בתהליך השוואת מחירי הביטוח. איזו השתתפות עצמית כולל הכיסוי? ייתכן שהפרמיה החודשית של הפוליסה נמוכה, אך במקרה בו נצטרך להפעיל את הביטוח ההשתתפות העצמית גבוהה מאוד.

אין בהשתתפות עצמית גבוהה לפסול דווקא את הכיסוי. מדובר בחישוב סיכון סיכוי. מהו התשלום החודשי המצטבר לעומת תשלום ההשתתפות העצמית? האם נוכל לעמוד בתשלום השתתפות עצמית גבוה בבת אחת ובפעם אחת? או שהוא ימוטט אותנו? יש לבחון בזהירות כל מקרה לגופו.השוואה בין חברות הביטוח

 

ביטוח לזמן קצוב – ביטוח זה לא משתלם כל כך לחברות הביטוח ולכן כנראה לא יציעו לכם אותו באופן יזום. במקרים מסוימים הוא יכול לחסוך לכם הרבה כסף. למשל יתכן ואתם סטודנטים השוכרים דירה ולא מבטחים את הדירה שלכם. יחד עם זאת יתכן ותרצו לעשות את לצורך נסיעה ארוכה של כמה חודשים לחו”ל, בה בכל זאת אתם יותר פגיעים. אופציה כזאת קיימת גם בביטוח הרכב ומצוינת למי שעולה על הרכב למשל רק בסופי שבוע.

 

לבסוף, אם החלטתם להשוות מחירי ביטוח לרכב, לדירה או לכל ביטוח אחר – קחו את הזמן, בצעו תחקיר עומק, קראו את כל האותיות הקטנות ונצלו כל הטבה אפשרית המגיעה לכם. שאלו שאלות ואל תסמכו על החברות לנדב את המידע.

בהצלחה!

 

רוצים שסוכן מומחה יחזור אליכם עם הצעה מותאמת אישית תוך שעה? 

חייגו 072-2505005