ביטוח משכנתא

אם רכשתם דירה או שאתם שוקלים לעשות את הצעד, אתם בוודאי יודעים שאתם זקוקים גם לביטוח משכנתא, בלעדיו הבנק לא מאשר את ההלוואה.

נישת ביטוחי המשכנתאות הנה תחום התמחות ולא כל הפוליסות המונפקות זהות חשוב להיות ערים לעובדה ולעבוד עם סוכנות המתמחה בתחום.

 

לקבלת הצעה משתלמת תוך שעה מסוכן לחצו כאן

מהו בעצם ביטוח משכנתא?

ביטוח המורכב משני חלקים – חיים –  המבטיח לבנק שגם במקרה חלילה של מוות של אחד מבני הזוג הלווים יבוצע החזר מלא של ההלוואה ומבנה – ביטוח המגן על ערך הנכס בנזקים אקוטיים שיכולים לחול בו כגון שריפה, רעידת אדמה, שיטפון וכן הלאה.

ביטוח מתאים במחיר הנכון

ביטוח מתאים במחיר הנכון

 

מטרת ביטוח המשכנתא היא להגן הן עליכם הלווים והן על הבנק ממקרי קיצון בהם לא תוכלו להחזיר את שווי ההלוואה. אין להתבלבל בין ביטוח החיים שמקנה ביטוח המשכנתא לביטוחי חיים אחרים המגנים על בני המשפחה במקרה מוות. ביטוח זה מתייחס להחזרים לגבי הכנס שרכשתם בלבד.

 

בעיות שיכולות לצוץ בתהליך רכישת הביטוח

חשוב להבין כי הביטוח הנדרש על ידי הבנקים למשכנתאות אחיד מבחינת הכיסוי, אולם איננו מכסה נזקים שונים אחרים. למשל – כיסוי לצד ג’, ביטוח מכשירים חשמליים, או ביטוח תאונות המרחשות בבית. כל ביטוח דירה הנו שונה.

האם אתם זקוקים לביטוחים האלה? כאן נכנסים לתמונה הצרכים שלכם ומקצועיותו של הסוכן בו בחרתם לטפל ברכישת הפוליסה, להתאים לכם את הכיסוי הנכון.

יתכנו מקרים של קושי ברכישת מרכיב ביטוח החיים עקב בעיות בריאותיות שונות. גם כאן חשובה מאוד התמחותו של הסוכן בתחום, על מנת להתאים פתרונות.

תוספת חשובה שתרצו לשקול את התאמתה לצרכיכם היא שירות לנזקי חירום של מים ואינסטלציה 24 שעות ביממה.

כדאי לחשוב מראש באיזה סוג טיפול תהיו מעוניינים במקרה של נזק פוטנציאלי לנכס פריצה, נזקי חשמל ואינסטלציה וכן הלאה. האם במקרה כזה תרצו בנוסף לטיפול בבית להתמקד גם בטיפול מול הביטוח?

כדאי לחשוב גם על כיסוי הגנת משכנתא המבטיח אתכם במקרים של אבדן כושר עבודה או מחלה.

 

 לשיחה עם סוכן מומחה בתחום המשכנתא: 073:2505005

בסוכנות ביטוח אישי אנחנו מתמחים בתחום זה של ביטוחים וממליצים לך לאפשר לנו, המומחים לעשות את העבודה שלנו – להבין את צרכיך הייחודיים, להשוות עבורך הצעות ולחזור אליך עם ההצעה המשתלמת והאטרקטיבית ביותר במשק.

אולי יעניין אותך גם:

מידע על ביטוחי תכולה

כל מה שרצית לדעת על ביטוחי בריאות